На окружном музичком такмичењу ,,Златна сирена” које се одржало у марту и априлу ове године у Београду, ученици наше школе освојили су прве награде.

Лазар на такмичењу “Златна сирена” у ДКЦ “Београд”

Ученици Лазар Добросављевић (IV/2) 100 бодова и Хелена Ђенадић (I/1) 90 бодова, а Лазару Добросављевићу као најбољем учеснику целокупног окружног такмичења  додељена је и специјална награда Повеља Златан Вауда.

Повеља “Златан Вауда”

Лазар са наставницом Мајом Обрадовић

Додела награда

Наставници Маји Обрадовић додељена је специјална награда Златан Вауда за педагошки рад на припреми и наступу. Награде су додељене у конкуренцији 125 ученика из 52 основне школе на територији Града Београда. Такмичење је одржано у организацији Дечјег културног центра Београда и организације ,,Пријетељи деце Београда”, а под покровитељством Градског секретаријата за културу Града Београда.

Желимо им још пуно успеха!