Пролећни распуст је почео, а он ће обухватити период од 29. априла до 6. маја. Ово је време за одмор, игру и бројне активности за наше ученике, који ће имати прилику да се релаксирају и пуно забаве.

Почео је пролећни распуст

Пролећни распуст представља одличну прилику за наше основце да се опусте и уживају у сунцу, природи и друштву пријатеља и породице. Током овог периода, подстичемо их да проводе време напољу и да се баве различитим спортовима и хобијима који их занимају. Директор школе Мирослав Крстић  је рекао: “Поносан сам на наше ученике и на њихов напор и посвећеност током овог периода. Пролећни распуст представља важан моменат за одмор , верујем да ћемо се сви вратити настави освежени и спремни за нове изазове”

Школско двориште

Желимо вам пријатан и користан пролећни распуст.    🥎🎭🎺