Отворена врата

Добродошли у нашу основну школу!

Један од кључних елемената нашег образовног система је транспарентност и сарадња између школе, учитеља, наставника, ученика и родитеља.  “Отворена врата” су прилика за родитеље да се упознају са радом наше основне школе,  и програмима који се спроводе током године Током ових догађаја, родитељи имају могућност да упознају учитеље и наставнике; Имају прилику да разговарају, постављају питања о наставним плановима и програмима, као и да добију увид у индивидуални напредак свог детета. Прегледају радове ученика; Увид у радове, пројекте и постигнућа, пружајући родитељима увид у  процес учења и развоја. Добију информације о школским активностима; Наши родитељи ће бити информисани о свим активностима, догађајима и важним обавештењима.

РАСПОРЕД ОТВОРЕНИХ ВРАТА У ШКОЛСКОЈ 2023/24. ГОДИНИ